Raty w

Odkurzacze centralne

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą odkurzaczy centralnych, jaką przygotowaliśmy dla Państwa. Można tu znaleźć odpowiedni odkurzacz dla posiadanej instalacji oraz porównać ich parametry. Odkurzacze centralne objęte są 5 letnią gwarancją, a niektóre modele nawet 10 letnią! Dodatkowo istnieje możliwość zakupu na raty!

 

Wybierając u nas odkurzacz centralny  GRATIS otrzymujesz usługę jego podłączenia. Nie musisz nic robić, my podłączymy wszystko za Ciebie! (dla domów jednorodzinnych do 300 m2, 8% VAT, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) Zamontujemy odkurzacz (z tłumikiem) na specjalnym zawiesiu wraz gniazdami/szufelkami – pełne wykończenie instalacji wraz z niezbędnymi materiałami w tym kształtki oraz specjalną rurą elastyczą potrzebną do podłączenia odkurzacza centralnego. Ponadto kończąc przeprowadzimy test szczelności instalacji zapewniający zachowanie gwarancji.

 

Jednostki odkurzaczy centralnych zapewniają skuteczne odkurzanie i wygodę. Ponadto jednostki odkurzaczy centralnych oferują potężną siłę ssania, dużą pojemność zbiornika na odpady, efektywne filtry i wytrzymałe przewody. Dzięki nim odkurzanie jest szybkie, skuteczne i higieniczne, przyczyniając się do czystego i zdrowego środowiska w domu lub budynku.

 

Silnik jest sercem jednostki odkurzacza centralnego. Ponadto silnik generuje potężną siłę ssania, która usuwa zanieczyszczenia z różnych powierzchni. Silnik napędza cały system odkurzania, zapewniając wysoką wydajność i skuteczność.

Zbiornik na odpady to miejsce, w którym zbierany jest brud i zanieczyszczenia. Dlatego zbiornik na odpady jest duży i pojemny, co eliminuje potrzebę częstego opróżniania. Łatwy dostęp do zbiornika ułatwia czyszczenie i utrzymanie go w czystości.

Filtry są istotne dla czystego powietrza, gdyż usuwają drobiny, alergeny i pyłki, zapobiegając ich powrotowi do pomieszczeń. Ponadto filtry wymagają okresowej konserwacji, takiej jak czyszczenie lub wymiana, aby zachować ich skuteczność.

 

UWAGA!

 

Dostępne w tym dziale odkurzacze centralne BEAM można znaleźć w atrakcyjnych cenach, w zestawach wraz z akcesoriami w dziale „Promocje”

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

NAJLEPSZE RABATY, ZADZWOŃ GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!


*Darmowa dostawa przy zakupach od 150 zł


*Darmowy montaż po wcześniejszym kontakcie