Raty w

Odkurzacze centralne

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą odkurzaczy centralnych BEAM, jaką przygotowaliśmy dla Państwa. Można tu znaleźć odpowiedni odkurzacz dla posiadanej instalacji oraz porównać ich parametry. Większość odkurzaczy objęta jest 5 letnią gwarancją, a niektóre modele nawet 10 letnią! Istnieje możliwość zakupu na raty!

Wybierając u nas odkurzacz centralny  GRATIS otrzymujesz usługę jego podłączenia. Nie musisz nic robić, my podłączymy wszystko za Ciebie! (dla domów jednorodzinnych do 300 m2, 8% VAT, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) Zamontujemy odkurzacz (z tłumikiem) na specjalnym zawiesiu wraz gniazdami/szufelkami – pełne wykończenie instalacji wraz z niezbędnymi materiałami w tym kształtki oraz specjalną rurą elastyczą potrzebną do podłączenia odkurzacza centralnego. Kończąc przeprowadzimy test szczelności instalacji zapewniający zachowanie gwarancji.

 

UWAGA!

Dostępne w tym dziale odkurzacze centralne BEAM można znaleźć w atrakcyjnych cenach, w zestawach wraz z akcesoriami w dziale „Promocje”

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

NAJLEPSZE RABATY, ZADZWOŃ GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

*Darmowa dostawa przy zakupach od 400 zł

*Darmowy montaż po wcześniejszym kontakcie