Raty w

Zestawy promocyjne odkurzaczy centralnych

Zamów zestaw, wyślemy je za darmo!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą zestawów promocyjnych odkurzaczy centralnych BEAM jaką przygotowaliśmy dla Państwa. Zestawy promocyjne odkurzaczy centralnych składają się z odkurzacza centralnego oraz specjalnie dobranych akcesoriów STANDARD, PROGRESSION, NEXE. Zestaw STANDARD to podstawowa wersja, która uruchamia odkurzacz po włożeniu węża do gniazda ssącego. Wersja PROGRESSION posiada wąż z wyłącznikiem w rączce, którym można sterować włączenie odkurzaczacza centralnego. Zestaw NEXE posiada dodatkowo regulację siły ssącej w rączce. Nowością jest linia odkurzaczy BEAM Alliance wraz z nowoczesnymi akcesoriami do sprzątania. Ponadto istnieje możliwość zakupu na raty!

 

Wybierając u nas zestawy promocyjne odkurzaczy centralnych GRATIS otrzymujesz usługę jego podłączenia. Nie musisz nic robić, my podłączymy wszystko za Ciebie!(dla domów jednorodzinnych do 300 m2, 8% VAT, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) Zamontujemy odkurzacz (z tłumikiem) na specjalnym zawiesiu wraz gniazdami/szufelkami – pełne wykończenie instalacji wraz z niezbędnymi materiałami w tym kształtki oraz specjalną rurą elastyczną potrzebną do podłączenia odkurzacza centralnego. Ponadto kończąc przeprowadzimy test szczelności instalacji zapewniający zachowanie gwarancji.

 

Zestawy promocyjne odkurzaczy centralnych są doskonałą opcją dla klientów, którzy szukają kompletnego rozwiązania do sprzątania. Ponadto zestawy promocyjne oferują nie tylko odkurzacz centralny, ale także akcesoria, instalację i gwarancję, zapewniając pełną satysfakcję i wygodę. Dzięki temu klient ma wszystko, czego potrzebuje do skutecznego i efektywnego odkurzania w swoim domu.

 

Odkurzacz centralny jest kluczowym elementem zestawu promocyjnego. Odkurzacz centralny zapewnia potężną siłę ssania i wysoką wydajność, umożliwiając skuteczne odkurzanie różnych powierzchni w domu.

Akcesoria to część zestawu promocyjnego, które wzbogacają możliwości odkurzania. Ponadto akcesoria mogą obejmować szczotki, węże, ssawki i inne narzędzia, które ułatwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc, mebli czy dywanów.

Wyświetlanie 1–21 z 83 wyników

NAJLEPSZE RABATY, ZADZWOŃ GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!


*Darmowa dostawa przy zakupach od 400 zł


*Darmowy montaż po wcześniejszym kontakcie